DSC8276 wwwW styczniu zostały ogłoszone wyniku jesiennego etapu projektu „Zdrowo jem, więcej wiem” organizowanego przez Fundację Ochrony Środowiska pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy. Głównym celem projektu jest wykształcenie u dzieci postaw prozdrowotnych poprzez uczenie zasad zdrowego odżywiania oraz przekazywanie wiedzy na temat produktów służących zdrowiu i produktów dla zdrowia szkodliwych. Uczniowie klasy IIIc (drużyna „Chrupiące Jabłuszka”) zmierzyli się w kategorii klas II-III z 722 drużynami głównie z polskich, ale również z europejskich szkół. W klasyfikacji ogólnej wyłoniono 5 zwycięskich drużyn, 418 zostało ocenionych na 0 punktów, wyłoniono 304 miejsca.

Naszej drużynie udało się zająć dla nas bardzo szczęśliwe 13. miejsce.