DSC 0057 www18 i 19 stycznia br. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Babci i Dzień Dziadka. Uczniowie przygotowali piękny koncert pod hasłem „Z babcią i dziadkiem wszystkie bajki są piękniejsze”. Zespół „Iskierki” pod kierunkiem p. Marzeny Machały zaprosił wszystkich do bajkowego świata Smerfów. Były tańce, wiersze i piosenki. Miłym akcentem był również występ chóru „Promyczki”, który zaśpiewał kolędy. Następnie dziadkowie zostali zaproszeni do sal lekcyjnych, gdzie wspólnie z wnukami świętowali ten niezwykły dzień.

Dzieci przygotowały na tę okoliczność liczne niespodzianki. Na zakończenie złożyły gościom życzenia i obdarowały ich upominkami. Była to doskonała okazja, aby podziękować babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, troskę i opiekę.
Koordynatorem przedsięwzięcia była p. Małgorzata Wystemska.