DSC835429 stycznia br. uczniowie klas I-III uczestniczyli w bardzo ciekawych zajęciach prowadzonych przez pracownika MZK w Ostrowie Wielkopolskim pana Marcina Naskrętskiego. Spotkanie odbyło się w naszej szkole. Dzieci miały okazję utrwalić i poszerzyć swoją wiedzę na temat bezpiecznego zachowania w ruchu drogowym. Nie tylko wysłuchały gościa, ale również obejrzały ciekawą prezentację multimedialną, która poruszała temat bezpiecznego zachowania się na przystankach autobusowych i przejściach dla pieszych.

Niezbędne informacje zostały przekazane uczniom poprzez wiersz „Ruch drogowy” oraz radosną piosenkę „Trzy kolory”. Na zakończenie każdy uczestnik w nagrodę za wzorowe opanowanie przekazanych informacji otrzymał światełko odblaskowe i zobowiązał się do przypięcia go do szkolnego tornistra .