IMG 5001 www08.02.2018 r. w ostrowskiej Jedenastce odbył się etap szkolny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Jak co roku, pytania przygotowali i zmagania turniejowe nadzorowali strażacy z ostrowskiej Ochotniczej Straży Pożarnej w składzie: Marian Pawlak, Konrad Grzelak i Paweł Kula, których powitała dyrektor szkoły Pani Małgorzata Lubojańska. W turnieju wzięło udział 25 uczestników z klas IV - VI, którzy mieli do rozwiązania test teoretyczny składający się z 25 pytań. Najwięcej punktów (21) uzyskało dwoje uczestników: Ewa Nowicka z klasy Va oraz Michał Mikołajczyk z klasy Vb.

O pierwszym miejscu musiała zadecydować dogrywka w postaci pytań ustnych, na które lepiej odpowiadał Michał i on zajął pierwsze miejsce. Zarówno Ewa jak i Michał będą reprezentować naszą szkołę na etapie miejskim turnieju, który odbędzie się 10 marca br.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy pożarniczej, a Ewie i Michałowi życzymy sukcesów w następnych etapach.