mam talent 4 wwwPierwszy dzień wiosny mimo zimowej aury za oknem przywitaliśmy bardzo gorąco w naszej szkole dzięki konkursowi - Mam Talent . Celem konkursu było kształtowanie kreatywności uczestników i odkrywanie młodych talentów. Uczniowie mieli okazję przedstawić swoje zdolności m.in.: taneczne, wokalne, instrumentalne oraz recytatorskie. Publiczność stanęła na wysokości zadania dopingując, oklaskując i wspierając jak tylko mogli wykonawców, ceniąc ich odwagę i talent.

Uczestnikom dodawała otuchy prowadząca – p. Ewa Sikorska. Dodatkowe atrakcje zapewniła nam drużyna aerobiku grupowego i grupa gimnastyczno- akrobatyczna pod kierunkiem p. Pauliny Natkaniec. Konkurs odbywał się w dwóch grupach wiekowych.

W klasach I – II jury w składzie p. Edyty Jasińskiej, p. Anny Kaźmierczak i p. Michała Walczaka. W tej kategorii wiekowej zwyciężyli:

I miejsce – Lena Jarosik

II miejsce – Paula Kubiak

III miejsce – Aleksandra Maciejewska

W klasach III zwycięzcami zostali:

I miejsce – Wiktoria Adamczak III e

II miejsce – Karolina Olejniczak III d

III miejsce – Malwina Gaj III a

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.