IMG 20180605 WA0003 wwwPrzez dwa dni w Szkole Podstawowej nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim odbywał się Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Pierwszego dnia do rywalizacji przystąpiły dziewczęta urodzone w 2006 r. ze szkół podstawowych: SP nr 1, 5, 7, 9 i 11. Turniej odbywał się systemem każdy z każdym. Dziewczęta z ostrowskiej „Jedenastki” przez cały turniej dały z siebie wszystko i dzięki zaangażowaniu oraz pozostawieniu serca na boisku mogły się cieszyć z wygranej. Najlepszą zawodniczką drużyny wybrano Julię Kowal.

Najlepszą zawodniczką całego turnieju wybrano Magdalenę Grodzką (SP 11).

W drugim dniu turnieju do walki przystąpiły dziewczęta urodzone w 2005 r. Nasza szkoła rywalizowała z SP 9 oraz SP 7. Dziewczęta z klasy VI B nie dały szans przeciwniczkom i także mogły się cieszyć z pierwszego miejsca w turnieju. Najlepszą zawodniczką drużyny wybrano Aleksandrę Żychlińską. MVP turnieju wygrano Kingę Dekert.

Gratulacje dla dziewcząt.