su obrazekW dniu 27 września 2018 roku odbyły się w naszej szkole wybory do Zarządu Rady Dużego Samorządu Uczniowskiego. Wybory były wspaniałą okazją do promowania w szkole idei demokracji oraz samorządności. By uczniowie mogli oddać głos na najlepszego kandydata, każdy ze startujących przygotował plakat ze swoimi propozycjami. Kampania wyborcza trwała tydzień. Komisja skrutacyjna stwierdziła 297 ważnych głosów i 2 głosy nieważne.

W wyniku tajnego głosowania do Zarządu Rady Dużego SU dostali się: Przewodnicząca: Oliwia Kasprzak Z-ca przewodniczącej: Lena Witek Skarbnik: Pola Gabryś 28 września wybrano również przedstawicielkę szkoły do Młodzieżowej Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego – została nią Klara Czerewkiewicz. Wszyscy pozostali startujący tworzą Radę Dużego Samorządu Uczniowskiego.

Gratulujemy!