skoWrzesień to nie tylko początek nowego roku szkolnego, ale również zakończenie kolejnej edycji konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności oraz konkursu dla Opiekunów organizowanych przez Powszechną Kasę Oszczędności Bank Polski Spółkę Akcyjną. Celem Konkursu jest edukacja ekonomiczna dzieci i młodzieży w zakresie różnych form oszczędzania, wyrabianie w nich nawyku świadomego oszczędzania oraz inicjowanie wydarzeń z tym związanych.

W tegorocznej edycji udział wzięło prawie 430 szkół. Wśród nagrodzonych znalazła się również ostrowska Jedenastka, zdobywając nagrodę III stopnia. W Konkursie DEN PKO Bank Polski co roku wyróżnia najaktywniejszych nauczycieli - Opiekunów SKO. Zwycięzcom przyznawane są symboliczne Odznaki. W tegorocznej edycji
w gronie najlepszych znaleźli się również nasi nauczyciele – pani Anna Torzewska i pani Beata Ławrynowicz, które zdobyły Brązowe Odznaki.