IMG 18131 października 2018 r. w Szkole Podstawowej Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się uroczystość wręczenia aktów przyznania stypendiów uczniom kl. IV-VI. Stypendium im. Świętego Jana Pawła II Miasta Ostrowa Wielkopolskiego na I półrocze roku szkolnego 2018/2019 otrzymali następujący uczniowie naszej szkoły: - Jakub Banasiak, Katarzyna Jackowska, Aleksandra Jess, Oliwia Karwik, Kinga Ogórek, Julia Dera, Maria Wróbel, Oliwia Banach, Klara Czerewkiewicz, Oliwier Dymalski, Julia Kunicka, Nicola Szczepaniak, Wiktoria Szczepaniak, Maja Miądowicz, Natalia Owczarek, Maria Susłowska, Szymon Wieczorek, Filip Olkiewicz, Kacper Mielniczek, Michał Rajewski, Tomasz Żurek.

Serdecznie gratulujemy młodym stypendystom i życzymy dalszych sukcesów oraz realizacji zamierzonych celów.