IMG 20181005 13080715 października reprezentanci naszej szkoły (roczniki 2006 i młodsze) wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Ostrowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Ogromny sukces odnieśli nasi chłopcy, którzy uplasowali się na drugim miejscu przegrywając tylko z faworyzowaną drużyną z Raszkowa. Naszą szkołę reprezentowali: Norbert Tomczak z IVc, Michał Durlak z Vb, Szymon Jańczak, Adam Śmigiel z VIa, Dawid Frankowski, Mateusz Świtała, Patryk Zaremba, Kacper Mielniczak z VIb oraz Konrad Szymczak z VIc.

Z kolei drużyna naszych dziewczyn zajęła VI miejsce, co też jest dużym sukcesem zważywszy na to, że połowę naszego składu stanowiły dziewczynki z klas IV z roczników 2008 i 2009. Z pewnością zebrane przez nie doświadczenie zaprocentuje w przyszłości i pozwoli nam walczyć o wyższe lokaty. W drużynie dziewcząt wystartowały: Wiktoria Kałajak z IVa, Lilli Adissou oraz Lena Witek z IVb, Zosia Turska z IVc, Maja Miądowicz z Vc, Ewa Nowicka, Wiktoria Frankiewicz, Oliwia Banach z VIa oraz Maja Patryniak z VIc Wszystkim naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy bardzo udanego występu!