1 wwwW dniu 7 października w ostrowskim Parku 600-lecia po raz czwarty odbyło się Święto Drzewa. Celem wydarzenia było propagowanie idei sadzenia drzew.  Naszą szkołę reprezentowała klasa 4b wraz z panią Dyrektor – Małgorzatą Lubojańską oraz wychowawcą – panią Ewą Gil. „Jedenastka” po raz kolejny nie zawiodła i zebrała rekordową ilość nakrętek dla potrzebujących oraz kilkanaście worków karmy i koców dla zwierząt ze schroniska w Wysocku Wielkim. Wszystkim pomagającym organizatorzy wręczali sadzonki drzew oraz cebulki tulipanów. Zwieńczeniem imprezy było sadzenie drzew przez wszystkie ostrowskie szkoły.

Nam pomogła Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego – Pani Beata Klimek. Dzięki pięknej pogodzie i wspaniałej atmosferze minioną niedzielę można zaliczyć do bardzo udanych.