Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 35_2018_2019 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

6 www30 października 2018 roku klasy pierwsze z wychowawcami udały się na wycieczkę do Parku Trampolin. Było to pierwsze wyjście pierwszoklasistów, a jego celem była integracja uczniów. Po dotarciu na miejsce uczniowie zapoznali się z zasadami bezpieczeństwa w parku, a następnie pokonywali tor przeszkód, w jak najbardziej efektywny sposób. Pod okiem instruktorów dzieci mogły wykonywać ćwiczenia akrobatyczne. Wycieczka okazała się bardzo udana. Wszyscy powrócili do szkoły z uśmiechem na twarzy.

{gallery}35_2018_2019{/gallery}