1W piątek 23 listopada 2018r. na apelu z okazji Światowego Dnia Życzliwości został podsumowany październikowy konkurs pt. „Zaprojektuj Żyrafę Lokatkę lub Pancernika Hatetepesa”. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie pracy w dowolnej technice plastycznej. Do konkursu przystąpiło 16 uczniów naszej szkoły (sześcioro dzieci w kategorii klas I – III oraz dziesięć osób w kategorii klas IV – VII). Celem konkursu było popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania, rozwijanie kreatywności, wyobraźni plastycznej uczniów, inspirowanie do pracy twórczej, promowanie dziecięcej twórczości plastycznej w środowisku społecznym.

Wszystkie prace zostały wywieszone na korytarzu szkolnym.

Laureaci w kategorii klas I - III:

I miejsce: Konrad Derbich – kl. I a

II miejsce: Szymon Żurek – kl. I b

III miejsce: Julia Pietrzak – kl. I b

Laureaci w kategorii klas IV - VII:

I miejsce: Nikola Szczepaniak – kl. VI c

II miejsce: Aleksandra Jess – kl. VI c

III miejsce: Julia Dera – kl. V a

Wyróżnienie: Jakub Banasiak – kl. Va oraz Zofia Turska – kl. IV c.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez PKO Bank Polski Oddział I w Ostrowie Wielkopolskim. Wszyscy pozostali uczestnicy dostali upominki za udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy laureatom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez SKO.