6 wwwW sobotę, 24 listopada 2018 roku Rada Osiedla nr 10 „Parcele Zacharzewskie” zorganizowała dla uczniów klas drugich i trzecich „Turniej Andrzejkowy”. Celem imprezy było rozwijanie sportowych pasji oraz integracja społeczności lokalnej. Otwarcia zawodów dokonał przewodniczący Rady Osiedla Alojzy Motylewski oraz wicedyrektor SP nr 11 - pani Ewa Wulbach. Dzieci doskonale poradziły sobie z konkurencjami sportowymi. Każdy zespół z wielkim zaangażowaniem wykonywał poszczególne ćwiczenia przy dużym wsparciu kibiców.

W przerwie między wyścigami wystąpił chór „Promyczki” przygotowany przez p. Krystynę Tomalkiewicz. Na zakończenie imprezy organizatorzy wręczyli wszystkim uczestnikom dyplomy, medale oraz słodycze.