IMG 20181205 135820Początek turnieju nie był wymarzony naszej drużyny. Już w pierwszym spotkaniu musieliśmy zmierzyć się ze zdecydowanym faworytem całej imprezy - Szkołą Podstawową nr 9. Porażka nie rokowała dobrze na przyszłość i nie stawiała nas w gronie liderów. Jednak chłopcy pokazali prawdziwą waleczność! W trakcie zmagań przeszli ogromną metamorfozę, wytrzymali psychicznie i fizycznie trudy turnieju, pokonali kilka bardzo silnych ekip (między innymi SP 6 oraz SP 1) i dotarli do finału.

Tam ponownie przyszło im się zmierzyć z zawodnikami ze Szkoły Podstawowej nr 9. Finałowy mecz był bardzo zacięty. Uczniowie naszej szkoły stawili dzielny opór rywalom i choć przegrali 2:1, to zajęli ostatecznie bardzo wysokie drugie miejsce. Puchar za wicemistrzostwo odebrał kapitan drużyny Dawid Frankowski. Gratulujemy sukcesu!