DSC 096112 grudnia 2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 11 odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Szkół Podstawowych w kategorii chłopców rocznik 2008 i młodsi. Drużyna w składzie: Kasperek Jakub, Poprawski Antoni, Dzięcioł Oliwier, Leiński Franciszek, Wojtczak Igor, Witek Marceli, Kaźmierczak Dominik , Nowaczyk Franciszek, Szypuła Oskar, Podkocki Dawid, Kuźniewski Grzegorz, Stragierowicz Nikodem, Biernacik Olgierd, Stasiak Mikołaj reprezentująca Uczniowski Klub Sportowy „BATORY” Ostrów zajęła I miejsce.

W turnieju wzięły udział 4 zespoły: SP 9, SP 7 i dwie drużyny gospodarzy SP 11. Po rozegraniu sześciu meczów systemem „każdy z każdym” najlepszym zespołem okazał się zespół klasy sportowej IV B z SP 11. Podopieczni Piotra Kierzka pokonali kolejno SP 9 - 17:10, SP 7 - 11:2 zdobywając tym samym I miejsce w turnieju. Poza klasyfikacją grała druga drużyna SP 11.

Warto dodać, że był to pierwszy turniej chłopaków i spisali się oni znakomicie. Drużyny otrzymały puchary, dyplomy, i okolicznościowe medale. Gratulujemy wszystkim uczestnikom sportowej postawy i życzymy dalszych sukcesów.

Kolejność:

1. SP 11 Ostrów Wlkp.

2. SP 9 Ostrów Wlkp.

3. SP 7 Ostrów Wlkp.

Turniej był dofinansowany ze środków Urzędu Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.