IMG 20181213 13245113 grudnia, w Szkole Podstawowej nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim, odbył się Turniej Mikołajkowy drużyn mieszanych w piłce siatkowej. Była to doskonała okazja do weryfikacji możliwości poszczególnych zespołów przed zbliżającymi się zawodami międzyszkolnymi. Nasz zespół wypadł bardzo dobrze i zajął 3 miejsce, przegrywając jedynie ze szkołami: SP 6 i SP 7. W meczu o podium przeżywaliśmy prawdziwą huśtawkę nastrojów.

Po pierwszym pewnie wygranym przez naszą drużynę secie, w drugim musieliśmy uznać wyższość rywali z SP 4. W decydującym trzecim secie nasze siatkarki i siatkarze zachowali więcej zimnej krwi i ostatecznie rozstrzygnęli całe spotkanie na swoją korzyść. Puchar za zdobycie III miejsca odebrała w imieniu drużyny nasza kapitan Jolanta Grycman.

Warto dodać, że większa część naszej drużyny uczęszcza na zajęcia dodatkowe z siatkówki odbywające się, co tydzień w piątek o godzinie 7.00 rano.