IMG 20181214 17510114 grudnia odbyło się kolejne spotkanie z przedszkolakami. W tym dniu zajęcia przygotowały p. Krystyna Tomalkiewicz i p. Mariola Szyszka. Dzieci miały okazję wystąpić w teatrzyku lalek i pobawić się różnymi rodzajami pacynek. W czasie warsztatów plastycznych ozdabiały choinki i mikołajkowe prezenty. Twórczej pracy towarzyszył wspólny śpiew kolęd i pastorałek. Kolejnym punktem spotkania było poszukiwanie ukrytych aniołków oraz pokonanie toru przeszkód na sali gimnastycznej. Po powrocie do klasy dużą radość sprawiły dzieciom drobne upominki, które zostawił dla nich Święty Mikołaj.

Mali goście doskonale poradzili sobie z wszystkimi zadaniami. Wykazali się niezwykłymi zdolnościami plastycznymi, wokalnymi i sportowymi. Spotkanie przebiegało w radosnej i świątecznej atmosferze.