DSC 0046 117 grudnia 2018 r. odbył się apel podsumowujący grudniowy konkurs pt. Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa. Zadaniem konkursowym było wykonanie dowolną techniką anglojęzycznej lub niemieckojęzycznej kartki bożonarodzeniowej. Niezmiernie cieszy fakt, że do konkursu zgłoszono 170 kartek. Komisja konkursowa stanęła przed nie lada wyzwaniem, gdyż nie łatwo było wybrać zwycięskie prace.

Jest to dowód na to, że uczniowie naszej szkoły mają innowacyjne pomysły i są nadzwyczaj kreatywni.

Zwycięzcą konkursu w kategorii klas I-III został uczeń klasy IIIa - Igor Mazur. Miejsce drugie i trzecie zajęli odpowiednio Lena Chojnacka z klasy Ia i Dawid Ludwiczak z klasy Ic. W kategorii wiekowej klas IV-VII zwycięzcą okazała się Julia Dera z klasy Va. Miejsce drugie przypadło ex eaquo Aleksandrze Jess z klasy VIc i uczennicy klasy VIa Marii Wróbel. Na miejscu trzecim uplasowała się kartka Oskara Lizakowskiego z klasy VIb. Specjalne wyróżnienie trafiło do uczennicy klasy IVa - Malwiny Gaj .

Prace wszystkich uczniów można podziwiać w holu na parterze. Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.