Jak co roku Zespół ds. Promocji Zdrowia wraz z Samorządem Uczniowskim zorganizował Turnieje dla klas czwartych i piątych. W Andrzejkowym Turnieju klas czwartych uczniowie zmagali się w tzw. „wyścigach rzędów”. Dobra zabawa, zasady fair play i zdrowa rywalizacja to główne cele tych sportowych rozgrywek.

I m - 4 c
II m
– 4 a
III m – 4 b

W dniu 7 grudnia 2010r. odbył się Mikołajkowy Turniej klas piątych. Dziewczyny sprawdziły swoje umiejętności w tzw. rzucance siatkarskiej. Przy dużym dopingu chłopców klas piątych I miejsce wywalczyły dziewczyny z klasy 5 c, na II miejscu uplasowały się uczennice z klasy 5 b, a na III miejsce zajęła klasa 5 a. Każda drużyna otrzymała dyplom, a wszyscy uczestnicy zdrowa i słodką niespodziankę w postaci jabłka. Czeka nas jeszcze Turniej Gwiazdkowy dla uczniów klas szóstych.