810 stycznia br. odbyło się kolejne spotkanie z przedszkolakami. W tym dniu zajęcia przygotowały p. Paulina Natkaniec i p. Anna Torzewska. Tym razem dzieci zmagały się z zadaniami matematyczno – ruchowymi. Spotkanie rozpoczęło się od zabaw na sali gimnastycznej, gdzie dzieci, po krótkiej rozgrzewce, pokonywały tor przeszkód. Następnie z wielką chęcią przystąpiły do zabaw i gier matematyczno – ruchowych z wykorzystaniem piłek edubal. Nauka odbywała się przez ruch i zabawę, które przyniosły przedszkolakom wiele radości.

Potem uczestnicy udali się do sali lekcyjnej, gdzie układali szkielety figur przestrzennych oraz wykonywali różnorodne zadania, rozwiązywali szyfry i łamigłówki matematyczne. Nie zabrakło również zadań matematycznych z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Na zakończenie dzieci wykonały piękne prace plastyczne z figur geometrycznych. Mali goście doskonale poradzili sobie z wszystkimi zadaniami. Wykazali się niezwykłymi zdolnościami matematycznymi, plastycznymi i sportowymi. Spotkanie przebiegało w radosnej, miłej atmosferze.