6 www1 lutego br. odbyło się kolejne spotkanie z przedszkolakami. W tym dniu zajęcia przygotowały p. M. Danielewicz i p. E. Gaweł. Tym razem dzieci zmagały się z zadaniami matematyczno – przyrodniczymi. Spotkanie rozpoczęło się od pogadanki na temat pór roku i rozwiązania łamigłówki – ułożenia puzzli i zabaw przy tablicy interaktywnej. Następnie z wielką chęcią przystąpiły do gier matematycznych, zwiedzając tym samym salę komputerową. Uczestnicy udali się również do sali przyrodniczej, gdzie brali udział w doświadczeniach, które przeprowadziła pani Magdalena Danielewicz. Z wielkim zainteresowaniem obserwowali m.in., co dzieje się z zapaloną świeczką i wspólnie wyciągnęliśmy wnioski. Mali goście doskonale poradzili sobie z wszystkimi zadaniami. Wykazali się niezwykłymi zdolnościami matematycznymi i przyrodniczymi. Spotkanie przebiegało w radosnej, miłej atmosferze. Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie.