walentynki14 lutego br. w Szkole Podstawowej nr 11 został zorganizowany Walentynkowy Konkurs Językowy. Z ciekawymi zadaniami z języka angielskiego zmagało się blisko 50 uczniów z klas IV-VII. Uczniowie musieli wykazać się znajomością walentynkowego słownictwa, angielskiej gramatyki, a także historii walentynek. Wyniki konkursu zostały ogłoszone w piątek, 15 lutego, podczas apelu z okazji Dnia Patrona szkoły. Nagrody wręczyła laureatom pani dyrektor, Małgorzata Lubojańska.

W kategorii klas IV-V miejsce I zajął Jakub Banasiak z klasy 5a, miejsce II zajęli Olaf Jen z klasy 4d i Magdalena Nowacka z klasy 4d. W kategorii klas VI-VII miejsce I zajęła Weronika Kołodziejska z klasy 6b, miejsce II zajęła Hanna Grycman z klasy 7c, a miejsce III - Nikola Szczepaniak z klasy 6c. Gratulujemy!