9 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 nastąpiło uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Multimedialnego  zatytułowanego "Miejsca które warto zobaczyć". Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych w klasach 4-6 oraz do uczniów klas gimnazjalnych. Uczniowie mieli za zadanie przygotować prezentacje multimedialną w programie Power Point składającą się z minimum 20 slajdów. W konkursie uczestniczyło ponad 30 uczniów ze szkół podstawowych. Jury złożone z nauczycieli informatyki oraz grafika komputerowego nagrodziła 3 prace, natomiast kolejne 10 osób otrzymało wyróżnienia. Pozostałe osoby otrzymały dyplom uczestnictwa w konkursie. Spośrod uczniów naszej szkoly najwyżej oceniona została praca Agaty Twardowskiej z klasy 6a - III miejsce, natomiast prezentacja Alberta Połomskiego z klasy IVc - zdobyła wyróżnienie. Michał Hurny z klasy 6b otrzymał dyplom uczestnictwa. Poniżej prezentujemy zwycięskie prace.

praca  Agaty Twardowskiej - III miejsce

praca Alberta Połomskiego - wyróżnienie