23 września 2011 r. w Szkole Podstawowej nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się podsumowanie konkursu fotograficznego „Przyroda Wokół Nas”. Z naszej szkoły I miejsce zdobyła Adrianna Chmura – w kategorii klas IV - VI;  III miejsce zdobył Adam Pszeniczny – w kategorii klas I - III.

Natomiast 26 września 2011 r. w Antoninie miało miejsce podsumowanie IX Powiatowego konkursu „Region, w którym mieszkasz – las”, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 5. Z naszej szkoły wzięli w nim udział uczniowie z klas piątych i szóstych. W kategorii zdjęcie Nadleśnictwa Antonin – I miejsce zdobyła Gabriela Rzekiecka z kl. VIb. W kategorii logo Nadleśnictwa Antonin – I miejsce zdobyła Agata Wieruchowska z kl. VIc.

Wyróżnienia otrzymały: Paulina Pilarczyk z klasy Va, Julia Banasiak z klasy Vb Adrianna Chmura z kl. VI b.

Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Magdalena Danielewicz
Ludomiła Nawrot