30 listopada 2011r. spędziliśmy wesoło czas uczestnicząc w andrzejkowych atrakcjach. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami (panią S.Dolatą i panią B.Pacyną) przygotował wróżby andrzejkowe. Jak wiadomo, uczniów z pasją w naszej szkole jest bez liku. Jednak tym razem mieli oni okazję rozwijać pasję niezwykłą - wróżenie. Nie każdy może posiąść tę pradawną i nieco zapomnianą umiejętność. Tego dnia hol II piętra zamienił się w miejsce pełne czarów.

Wszyscy w dobrych humorach wracali na lekcje, z nadzieją na spełnienie andrzejkowych wróżb.