Nasza szkoła od niedawna posiada zestaw edukacyjny Edubal, w skład którego wchodzą 94 piłki do gry, zabawy i nauki. Dzieci z Ia postanowiły zademonstrować umiejętności czytania i liczenia oraz pochwalić się swoją aktywnością ruchową przed szczególnymi gośćmi, czyli przed Babciami i Dziadkami. Na spotkaniu zaprezentowano takie gry, jak: Kolorowy berek, Poznaj moje imię, Dodawanie nie jest trudne, Jak odjąć, Slalom kolorów, Wyścigi liczb, Jaki to wyraz i inne.

Dzieci chętnie bawiły się i z dumą prezentowały swoje umiejętności, a Dziadkowie podziwiali zaangażowanie emocjonalne i umysłowe swoich pociech, zachwycali się twórczymi i szeroko otwartymi młodymi umysłami na piękny świat.

Nasi goście opuszczali imprezę z przekonaniem, że nowoczesne środki dydaktyczne są atrakcyjnym sposobem na naukę i dobrą zabawę.