Nasz balik karnawałowy odbył się 31 stycznia 2012 roku. Bawiły się dzieci z klas 0 – III. Hol tego dnia za sprawą wyjątkowych dekoracji zmienił się w prawdziwą salę balową, wystrojoną licznymi balonami, serpentynami oraz różnorodnymi ozdobami. Dzieci poprzebierane były za postacie z bajek i filmów rysunkowych. Uczniowie bawili się w rytm muzyki, którą przygotował nasz wodzirej pan Sławomir Chołuj. Punktem kulminacyjnym balu było rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą maskę karnawałową.
Laureatami zostali :

• W grupie 0 - Julia Kucharska, Daria Mąkosza, Oliwier Kasprzak, Mateusz Rosa
  • W klasach I – Nikola Pawlak, Patryk Kożański, Wiktoria Dymalska, Agata Szymańska, Julia Przybylska, Seweryn Ciesiółka, Julia Wesołowska
  • W klasach II – Monika Banaszak, Julia Karwik, Maja Kucharska, Maciej Ziętek, Adrianna Mioduszewska
  • W klasach III – Laura Pawłowska, Maciej Pośpiech, Agnieszka Miętkiewicz, Bartek Drożdżyński, Konrad Kucharski

Wszystkie wyróżnione i nagrodzone dzieci otrzymały upominki. Balik był bardzo udany, dzieci z wypiekami na twarzach wracały do domu.