22.11.2012 r. w Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrowie Wielkopolskim odbył się 15. Ostrowski Konkurs Piosenki Religijnej ,,CECYLIADA''. W tegorocznych zmaganiach wzięło udział 312 uczestników w trzech kategoriach tj. zespoły wokalne, soliści i schole parafialne. Uczestników oceniało jury w składzie ks. Prałat dr Aleksander Gendera Wikariusz Biskupi ds. Duchowieństwa, dr Adam Podskarbi adiunkt Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, pomysłodawczyni konkursu pani Maria Torzyńska oraz ks. Dziekan Zdzisław Gościniak. Jury oprócz nagrody głównej, jaką był ,,Klucz do muzyki św. Cecylii", przyznało po dwa wyróżnienia w każdej kategorii. W kategorii soliści wyróżnienie otrzymała Natalia Zmyślona (kl. IV b) ze Szkoły Podstawowej nr 11.