Z czym kojarzy się nam Św. Mikołaj? Najczęstsze skojarzenia to: staruszek, broda, choinka, renifery, zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, listy, komin, rózga, śnieg, renifery, sanie i oczywiście prezenty.Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 w czwartek 6 grudnia spotkali się z tym szczególnym gościem, który przybył z odległej krainy na swoich saniach, aby odwiedzić wszystkie grzeczne dzieci z tej szkoły...

{youtube}Tu4ny_GcK5g{/youtube}

Dzieci powitały Go serdecznie świątecznymi piosenkami i wierszami, a On odwdzięczył się dobrym słowem i słodkimi upominkami. Wzruszeni spotkaniem ze Świętym Mokołajem uczniowie, pożegnali Go słowami: „Odchodzisz już od Nas Drogi Mikołaju, ale pamiętaj, że dzieci z jedenastki bardzo Cię kochają. Dziękujemy bardzo za podaruneczki i prosimy wspominaj nas w niebie z Ostrowa grzeczne dziateczki”.