Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne udostępniły stronę www.egzamer.pl, na której oferują próbne testy online przed sprawdzianem szóstoklasisty, egzaminem gimnazjalnym oraz maturą.

Po raz pierwszy uczniowie w całej Polsce będą mogli online sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności przed zbliżającym się egzaminem, zapoznać się z typami zadań, jakie będą na prawdziwych testach, porównać swój rezultat z wynikami rówieśników i w razie potrzeby – uzupełnić braki. Co ważne, Egzamer zaproponuje zestaw powtórkowy dopasowany do wyników danego ucznia.

Do testów online będzie można przystąpić bezpłatnie w dniach 7-13 stycznia 2013 roku. Już teraz natomiast zapraszamy uczniów do rejestracji na stronie www.egzamer.pl.
Po zarejestrowaniu się wszyscy otrzymają indywidualne zaproszenia do wzięcia udziału w wybranym teście.

Drodzy uczniowie przypominam, że o chęci rejestracji i wzięcia udziału w testach online powinniście poinformować swoich rodziców lub opiekunów.

Źródło: www.wsip.pl