22 grudnia tuż po godzinie 9.00 uczniowie naszej szkoły obejrzeli inscenizację Europejskie Boże Narodzenie przygotowaną przez cały zespół klasy V b. W wigilijny wieczór do polskiej rodziny przybyli goście z różnych krajów naszego kontynentu. Wśród nich znalazła się elegantka z Londynu i Dunka, która przywiozła ze sobą szczęśliwy migdał. Nie zabrakło też św. Mikołaja oraz włoskiej Befany. Swoją obecnością zaszczycili ceprów również górale z Podhala, których wejściu towarzyszyła kolęda Oj, maluśki, maluśki…

W dalszej części przedstawienia zaprezentowane zostały wigilijne potrawy z siedemnastu krajów Europy. Następnie rozbrzmiały takty Cichej nocy, którą V b wykonała po angielsku, niemiecku i po polsku. Pod koniec można było posłuchać utworu Wandy Chotomskiej Kolęda domowa oraz Wiersza staroświeckiego ks. Jana Twardowskiego, a także życzeń świątecznych skierowanych do nauczycieli, obecnych rodziców, koleżanek i kolegów. Inscenizacja zakończyła się wspólnym śpiewaniem Przybieżeli do Betlejem oraz innych kolęd i pastorałek.