Już po raz trzeci Szkoła Podstawowa nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim zdobyła tytuł Mistrza Polski w Scrabble na poziomie szkół podstawowych. Tym razem miało to miejsce 14.06.2013 r. podczas XI Ogólnopolskiego Turnieju Scrabblowego w Kutnie. W zawodach uczestniczyło 102 zawodników reprezentujących wszystkie poziomy edukacyjne. Wśród szkół podstawowych wystąpiło 22 uczestników z 11 szkół.

Naszą szkołę reprezentowali: Hanna Góźdź i Albert Połomski. Okazali się najlepsi na swoim poziomie, zdobywając spektakularny tytuł Mistrza Polski. Scrabble łączą pasję z zainteresowaniami językowymi oraz umiejętnościami taktycznymi.  Są alternatywą dla nudy oraz umilają czas wolny. Jesteśmy również pierwszą szkołą w Ostrowie Wielkopolskim, która przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu Scrabble w Szkole.