Zapraszamy 6-latki do 1-klasy

Dlaczego warto posłać 6-latka do szkoły?

Jak najwcześniejsze objęcie dziecka zorganizowaną edukacją szkolną

zapewni mu szybszy rozwój, wcześniejsze odkrycie jego talentów

i korygowanie ewentualnych deficytów!

Szkoła daje szansę na nowe przyjaźnie!

Wykorzystuje naturalny zapał dziecka

do zdobywania nowych umiejętności!

Rozwija samodzielność i odpowiedzialność!

W naszej szkole wykorzystuje się innowacyjne i twórcze metody pracy będące połączeniem nauki i zabawy, które zapewnią efektywną i atrakcyjną realizację podstawy programowej, rozwijając zdolności i zainteresowania dziecka. Oprócz nauki uczniowie mają czas na zabawę i odpoczynek. Nauczyciele dbają o twórczą atmosferę i organizują takie zajęcia, które oddziałują na wszystkie zmysły i pozwalają dziecku doświadczać, poznawać, poczuć i zrozumieć otaczający świat.

Aby realizować edukację z dziećmi sześcioletnimi stosuje się różnorodne metody i formy pracy dydaktycznej dostosowane do możliwości rozwojowych dzieci. Skierowane są one na dziecko, jego wychowanie, prawidłowy i wielostronny rozwój.

W codziennej pracy z dziećmi stosuje się różnorodne metody i formy rozbudzające aktywność twórczą dziecka, zapewniając pozytywną motywację do podejmowania zadań rozwijających wiarę we własne siły i możliwości.