W czwartek 28 listopada miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Uczniowie należący do Samorządu Uczniowskiego zorganizowali Biesiadę Andrzejkową, podczas której  zaprezentowano wiele wróżb i zabaw. Były serca z imionami, gdzie można było poznać imię swojego wybranka lub wybranki serca, losowanie zawodów, gra w szczęśliwe kubeczki, balony z wróżbami, rebusy i zagadki, a także tatuaże, malowanie twarzy,  paznokci, a nawet włosów. Pojawiły się także słodkości andrzejkowe: babeczki, ciasta i rogaliki z wróżbami - samodzielnie upieczone przez uczennice. Był to również dzień bez mundurka. Uczniowie mogli przebrać się w tradycyjne andrzejkowe stroje, w szkole zagościły więc wróżki, cyganki i czarodziejki. Oprócz poznania swojej przyszłości w zabawnej formie, był to również miły przerywnik między lekcjami dla uczniów i nauczycieli.

Nad całokształtem biesiady czuwały opiekunki SU pani Bogumiła Pacyna i pani Emilia Wojtasiak.