20 grudnia wigilijne spotkania rozpoczęto od wspólnego obejrzenia Jasełek przygotowanych przez uczniów kl. III c. Mali aktorzy, wspomagani przez szkolny chórek "Promyczki", przypomnieli historię cudu narodzin Dzieciątka w betlejemskim żłobie. Ogłoszono wyniki szkolnych konkursów: "Najpiękniejsza choinka" - I miejsce - Hubert Włosik I d, II miejsce - Wiktoria Zima II b, Wiktoria Chojnacka I c, Paweł Goliński III b, Maciej Goliński III b, III miejsce - Dawid Lamek I b i Wiktoria Konieczna III a; "Najpiękniejszy anioł" - I miejsce - Klara Czerewkiewicz II c, II miejsce - Nicola Czysta III a, Filip Olkiewicz I b, III miejsce - Mikołaj Kończak I c, Ewa Nowicka I b; "Najładniejsza ozdoba choinkowa" - I miejsce - Wiktoria Niklas VI b, II miejsce - Paulina Kałużna VI b, III miejsce - Patryk Rolla VI c, nagroda specjalna - Oliwia Grzęda VI a; Najładniejsza Szopka Bożego Narodzenia" - Julia Sroka VI c.

Dyrektor Małgorzata Lubojańska wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzyła wesołych Świąt, pełnych radości i rodzinnego ciepła, samorząd uczniowski wręczył małe upominki wykonane z masy solnej. Następnie uczniowie zasiedli przy stołach zastawionychsmakołykami. W całej szkole rozbrzmiewały kolędy, wprawiając wszystkich w świąteczny nastrój.