W piątek 20 grudnia br. nasza szkoła miała swój dzień prezentacji podczas ostrowskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. W godz. 16.00-17.00 kolędnicy (Karolina Malkowska, Maja Rzekiecka z kl. VI a oraz Katarzyna Mucha, Alicja Sieradzka z kl. VI c) przechadzali się w tradycyjnych strojach wokół rynku. Od godz. 16.20 do godz. 17.00 w programie scenicznym występowało pięćdziesiąt troje dzieci z chórku „Promyczki”, śpiewały one kolędy i pastorałki. Natomiast od 16.00 do 18.00 dwie uczennice (Ewa Nowicka z kl. I b i Julia Szymczak z kl. V a) prezentowały rodzinne przepisy na potrawy bożonarodzeniowe przekazane do  „Ostrowskiej Księgi Przepisów” oraz brały udział w warsztatach, m. in. wytwarzania choinek z papieru i guziczków. Nad całością przedsięwzięcia czuwały dyrektor i wicedyrektor szkoły.