II Otwarte Drzwi połączone z zapisami do Szkoły Podstawowej nr 11 odbyły się 21 lutego i upłynęły pod hasłem: „W Walentynkowie”. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji. Nasi mali goście mieli okazję uczestniczyć w takich zajęciach, jak: malowanie paluchami, rozgrywki piłki ręcznej, rozgrywki szachowe, zabawa z chustą animacyjną, zajęcia przyrodnicze: „Obserwuję, doświadczam, rozumiem”, teatrzyk kukiełkowy, studio plastyczne na tablicy interaktywnej oraz zabawy językiem angielskim. Dzieci mogły również uczyć i bawić się za pomocą nowoczesnych środków interaktywnych. Wzięły udział w warsztatach Sprawne ręce, czyli co można zrobić z masy solnej. Dużą popularnością cieszyły się: malowanie twarzy oraz balonikowe fantazje.

Dorośli mogli skorzystać z konsultacji: psychologiczno-pedagogicznych, logopedycznych oraz terapii pedagogicznej. Była to również dobra okazja do rozmów z nauczycielami oraz dyrekcją szkoły. Rodzice mieli wiele pytań. Interesowali się ofertą pozalekcyjną dla najmłodszych dzieci oraz wyposażeniem szkoły.
Popołudnie uświetniły także występy dzieci z chórku szkolnego Promyczki.