Od poniedziałku, 24 lutego w naszej szkole gościmy troje zagranicznych studentów z organizacji AIESEC, którzy w ramach programu „Enjoy my origin” prowadzą warsztaty dla uczniów klas IV-VI. Podczas zajęć uczniowie mają okazję poznać odległe kraje, takie jak Peru, Argentyna i Indonezja, zapoznać się ze zwyczajami  tych dalekich krain, a także nauczyć się  języka hiszpańskiego oraz, egzotycznego dla dzieci z Europy, języka indonezyjskiego. Uczniowie, którzy już brali udział w warsztatach, wypowiadają się o tych niecodziennych lekacjach bardzo entuzjastycznie i opisują je jako oryginalne, zabawne i ekscytujące. Z pewnością takie warsztaty staną się tradycją w naszej szkole, ponieważ są doskonałym połączeniem zabawy i nauki.