14 marca br. uczniowie naszej szkoły w składzie: Karolina Malkowska, Karolina Nadobna, Piotr Zwierz i Mateusz Sikorski brali udział w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Sportowym „Ćwicz i Licz” organizowanym przez Gimnazjum nr 1 w Ostrowie Wlkp. Konkurs składał się z dwóch części: matematyczneji sportowej,polegał na rywalizacji drużyn 4 – osobowych.I etap konkursu sprawdzał wiedzę matematyczną szóstoklasistów.WII etapie konkursu uczniowiezmagali się wkonkurencjach sportowych. Uczniowie naszej szkoły świetnie radzili sobie zarówno z trudnymi zadaniami i zagadkami matematycznymi jak i konkurencjami sportowymi. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 6 natomiast nasza szkoła zajęła wysokie 2. miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe i słodycze. Atmosfera podczas konkursu była bardzo przyjazna.