24.04.2013 roku odbyło się przyjęcie jubileuszowe z okazji 150. wydania gazety szkolnej „Ox". W uroczystości wzięli udział: Pani wicedyrektor Ewa Wulbach, Pani Danuta Połomska, Pani Katarzyna Kaźmierowska i redaktorzy szkolnego pisma.

Goście mieli okazję zobaczyć prezentację multimedialną na temat pracy młodych redaktorów przygotowaną przez naszego redakcyjnego kolegę Piotra Rynkowskiego. Następnie wysłuchaliśmy relacji Julii Banasiak z pobytu w Gdyni, gdzie odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu Mediów Szkolnych MAM Forum Pismaków. To niecodzienne spotkanie było również okazją do podsumowania dotychczasowych dokonań.

Miłym akcentem spotkania był również urodzinowy tort…i prezent. Każdy z uczestników spotkania otrzymał od Pani Połomskiej niezbędnik dziennikarza.

Moim zdaniem to spotkanie na długo pozostanie nie tylko w mojej pamięci, ale wszystkich gości.

W czwartek, 9 maja w sprzedaży 150. numer gazety szkolnej „Ox”.