W pierwszym tygodniu ferii zimowych od 15 do 21 lutego harcerze ze Szczepu Drużyn ZHP „Jedenastka” wybrali się na zimowisko do Białego Dunajca. Uczestnikami wyjazdu byli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11, w większości zrzeszeni w drużynie harcerskiej działającej w naszej szkole. Słowa, które kojarzą się każdemu z tegorocznym zimowiskiem to: śnieg, narty, sanki, kask, łyżwy, gorąca czekolada, oscypek, „Furtok”, korale, przyjaźń, świetna atmosfera, zabawa i wiele innych.

Swoje umiejętności jazdy na nartach doskonaliliśmy w Białce Tatrzańskiej, gdzie znajduje się piękny kompleks narciarski oraz na stoku „U górala”. Jazda na nartach wszystkim uczestnikom przypadła do gustu. Oprócz nart był również wieczór na lodowisku, kulig z prawdziwymi końmi i pochodniami, spacery po Białym Dunajcu, zajęcia w „Zagatówce”.

Tydzień minął nam bardzo szybko, można powiedzieć za szybko i  już każdy z nas czeka z niecierpliwością na kolejne zimowisko.