17 lutego br. w naszej szkole odbył się Turniej piłki ręcznej chłopców w ramach akcji „Zima 2015”. W imprezie uczestniczyło 50 uczniów (4 zespoły) z ostrowskich szkół podstawowych. Rozgrywkom towarzyszyło wiele emocji w duchu fair play. Drużyna z naszej szkoły zajęła drugie miejsce. Na zakończenie turnieju dzieci otrzymały plakietki okolicznościowe, napoje, słodycze oraz drobne upominki. 24 lutego br. w naszej szkole odbył się Turniej piłki siatkowej dziewcząt w ramach akcji „Zima 2015”. W imprezie uczestniczyło 24 dziewcząt z ostrowskich szkół podstawowych oraz dziewczęta ze Szkoły Podstawowej z Raszkowa.

Zawodniczki bardzo angażowały się w grę, wykazały się dużą sprawnością i przestrzeganiem zasady fair play. Ogromną niespodziankę sprawiły uczennice naszej szkoły, które zajęły drugie miejsce. Wszystkie uczestniczki turnieju otrzymały drobne upominki, plakietki okolicznościowe, napoje i słodycze.