Od środy 11 marca 2015 r. działają w naszej szkole klasowi koordynatorzy zdrowia, którzy są łącznikami między uczniami, a koordynatorkami Szkoły Promującej Zdrowie p. Krystyną Herbik i p. Magdaleną Danielewicz. Są to reprezentanci poszczególnych klas, którzy posiadają specjalne, identyfikujące plakietki. Do  ich zadań należy:

- przekazywanie klasie aktualnych i planowanych działań związanych z promocją zdrowia,

- włączanie się i zachęcanie innych do realizacji projektów związanych ze zdrowym stylem życia, np. kwadrans dla zdrowia, spożywanie drugiego śniadania czy organizacja razem z MSU i SU „Pierwszego Dnia Wiosny”,

- zbieranie pomysłów i komentarzy od uczniów dotyczących promocji zdrowia na terenie szkoły,

- uczestniczenie w spotkaniach z koordynatorkami Szkoły Promującej Zdrowie.

Klasowi koordynatorzy zdrowia:

Julia Olkiewicz

VI c

Dominika Krupa

Życzymy wszystkim klasowym koordynatorom dobrej i udanej współpracy z rówieśnikami, wspaniałych pomysłów i zapału do pracy, co zapewne przyczyni się do poprawy zdrowia i samopoczucia w naszej szkole.