20 marca świętowaliśmy w naszej szkole początek astronomicznej wiosny. Organizatorem tegorocznej żywiołowej i radosnej  imprezy pod hasłem „Przeganiamy zimę na sportowo” był  Samorząd  Uczniowski  wraz  z  opiekunami. W hali sportowej uczniowie wzięli udział w licznych konkurencjach sprawnościowych. W klasach I – III były to, między innymi wyścigi rzędów oraz zabawy: piłka w tunelu, sadzenie ziemniaków, kozłowanie piłki oraz bieg z woreczkiem na głowie.  Natomiast starsi uczniowie zmierzyli się w takich zawodach jak: bieg z podbijaniem i kozłowaniem piłki czy rzut kulką z gazety do wiaderka. Niesamowite emocje wzbudził bieg kelnerów i wyścig rydwanów.

Rozgrywki sportowe okazały się świetną zabawą oraz znakomitym sposobem na powitanie wiosny.

Filmy: Wojciech Lesiczka

Zdjęcia: Katarzyna Każmierowska