„Stop zwolnieniom w WF-u” to akcja Ministerstwa Sportu i Turystyki mająca na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do systematycznego udziału w zajęciach wychowania fizycznego. W ramach tej kampanii 30 listopada br. w Szkole Podstawowej nr 11 odbyło się spotkanie z wielokrotnym reprezentantem Polski, wychowankiem Klubu Piłki Ręcznej Ostrovia – Bartłomiejem Jaszką. Uczniowie szkoły mieli okazję zapoznać się z przebiegiem kariery tego utalentowanego sportowca. On sam opowiedział o początkach przygody ze sportem. Przekonywał, że trening czyni mistrza, a dzięki wytrwałej pracy i talentowi można wiele osiągnąć. Niebywałą atrakcją były zajęcia dla młodych adeptów piłki ręcznej, które przeprowadził Bartłomiej Jaszka.

Uczniowie klasy sportowej mogli skorzystać z cennych rad i uwag znanego szczypiornisty. Imprezie towarzyszyły pokazy taneczne dziewcząt ze szkolnego zespołu.
Na zakończenie Bartłomiej Jaszka udzielił wywiadu redaktorom gazety szkolnej „Ox”. Był również czas na autografy i sesję zdjęciową.

Zdjęcia: Jakub Kowalski
.