W sobotę 5 grudnia 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 11 odbył się Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw dla dzieci z klas trzecich zorganizowany przez Radę Osiedla nr 10 ,,Parcele Zacharzewskie”. Zaszczycili nas swoją obecnością: Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Pani Beata Klimek, przewodniczący Rady Osiedla nr 10 Pan Alojzy Motylewski. Jak co roku w zawodach wzięli udział podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej „Tęcza” z Ostrowa Wielkopolskiego.

Podczas imprezy nie brakowało emocji i dobrej zabawy. Wszyscy uczniowie dzielnie walczyli, pokonując kolejne tory sprawnościowe. Na widowni wspaniale kibicowali rodzice. Miłym akcentem był występ chórku „Promyczki”. Wszyscy uczestnicy stanęli do pamiątkowego zdjęcia, otrzymali medale oraz słodycze. Impreza sportowa była doskonałą lekcją zdrowej rywalizacji i poprawnego kibicowania.

Zdjęcia: Ewa Sikorska