W roku szkolnym 2015/2016 działają w naszej szkole klasowi koordynatorzy zdrowia, którzy są pośrednikami między uczniami, a koordynatorkami Szkoły Promującej Zdrowie p. Krystyną Herbik i p. Magdaleną Danielewicz. Są to przedstawiciele klas II - VI, którzy wyposażeni są w specjalne, identyfikacyjne plakietki. Do zadań koordynatorów należy:

- przekazywanie klasie aktualnych i planowanych działań związanych z promocją zdrowia,
- włączanie się i zachęcanie innych do realizacji projektów związanych ze zdrowym stylem życia,
- zbieranie pomysłów i komentarzy od uczniów dotyczących promocji zdrowia na terenie szkoły,
- uczestniczenie w spotkaniach z koordynatorkami Szkoły Promującej Zdrowie,
- sprawowanie opieki nad klasami pierwszymi przez koordynatorów klas piątych i szóstych.

Klasowi koordynatorzy zdrowia:
kl. IIa Julia Dera