Dnia 8 kwietnia 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim odbył się VIII Międzyszkolny Konkurs Kulinarny dla uczniów klas I - III pod hasłem "Jem smacznie, zdrowo i kolorowo". Każdą klasę reprezentowały 2 osobowe zespoły. Uczennice klasy Id Karolina Olejniczak i Nikola Warga przygotowały wiosenne kanapki i zostały przez komisję konkursową nagrodzone III miejscem.

Julia Dera i Jakub Banasiak z klasy IIa wykonali sałatkę warzywną, za którą otrzymali II miejsce. Julia Szyja i Tomasz Żurek z klasy IIIc wykonali warzywno-owocowe zwierzątka i zajęli II miejsce.

Zwycięzcom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy umiejętności kulinarnych i życzymy dalszych sukcesów w tej dziedzinie.