20160926 131948 001 wwwWe wrześniu 2016 r. uczniowie klas IV – VI z SP 11 wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie pt. „Racjonalnie się odżywiasz, zdrowie wygrywasz” organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji oraz kuratoriami oświaty w ramach rządowego programu na lata 2014-2016 „Bezpieczna i przyjazna szkoła”. Celem Konkursu było upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży w wieku szkolnym wiedzy na temat prawidłowego żywienia oraz kształtowanie pozytywnej postawy wobec spożywania zdrowych produktów żywieniowych.

Przedmiotem Konkursu było wykonanie przez uczniów danej klasy pracy plastycznej pt. „Racjonalnie się odżywiasz, zdrowie wygrywasz” (wybór jednej z propozycji):logo wraz z hasłem reklamowym, plakatu, ulotki, kartki z kalendarza (jeden wybrany miesiąc), kalendarza całorocznego (na jednej stronie, graficzna tematyczna oprawa), komiksu. Pracę konkursową należało wykonać na jednej kartce w formacie A4, w dowolnej technice. W konkursie wzięło udział 11 zespołów z klas IV, V, VI. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowana została jedna praca wykonana przez uczniów z klasy V a - Klarę Czerewkiewicz, Darię Mąkoszę, Krzysztofa Szymczaka. Gratulujemy!